Ga naar de inhoud

Kristien versterkt ons team

Kristien versterkt ons team

We zijn erg blij om Kristien Van Wilderode te verwelkomen als onze nieuwe Art Director & UX Designer.

Terug naar overzicht

Een vrouw van veel talenten

Als UI & UX Designer, illustrator & motion designer kan je Kristien gerust een vrouw van veel talenten noemen. Maar haar grootste talent is dat ze er met haar skills in slaagt om de kloof tussen gebruiksvriendelijkheid, ontwerp en ontwikkeling te overbruggen.

Ze studeerde Digital Design & Media (‘Devine’) aan Hogeschool West-Vlaanderen. Na haar studies ging ze meteen aan de slag als UX & UI Designer en Illustrator bij Clockwork (het UX en service design agency van Ordina), waar ze o.a. werkte voor bedrijven als Nike, KBC, TVH en Telenet.

In haar vrije tijd loopt, tekent en gamet ze. Als ze niet aan het knuffelen is met haar huisdieren, tenminste.

Met Kristien die ons team vervoegt, blijven we ons aanbod en onze digitale expertise uitbreiden.

Welkom bij het team, Kristien!

Lees meer

Breng je idee tot leven met onze Brewery

Tegen 2025 willen we bij Quest 5 impactorganisaties mee helpen oprichten. We hebben zelf best wel enkele ideeën, maar we zijn altijd op zoek naar ondernemers met een briljant idee om de wereld te verbeteren.

ONTDEK THE BREWERY

Laat je inspireren

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang geregeld inspirerende inzichten, tips en updates over onze studio.